Zelené a nutriční fakty

Greens Plus je práškový doplněk, který se mísí s vodou. Jedna porce dodává více důležitých vitamínů, organických minerálů, aminokyselin, enzymů a antioxidantů než pět plných porcí ovoce a zeleniny podle internetové stránky Greens Plus.

Velikost

Greens Plus má nízký obsah kalorií. 3-pol. Servírování obsahuje 35 kalorií. Uvědomte si, že by se to změnilo, kdybyste ji smíchali se šťávou.

Vlákno

Vlákno je látka, která se při spotřebování nerozkládá. Zelení Plus obsahuje 2 g na 3 lžíce. porce. Dietní vláknina může zmírnit zácpu a snížit riziko vzniku cukrovky a srdečních onemocnění, uvádí MayoClinic.com.

Vitamíny a minerály

Zelení Plus obsahuje řadu vitamínů a minerálů. Vitamín A, B-12 a E jsou nejpozoruhodnější. 3-pol. Podává více než 180 procent denní dávky každého z nich. Obsahuje také hořčík, selén, železo, jod, mangan a kyselinu listovou.

Zelení a výtažky

Tím, že se nazývá Greens Plus, obsahuje řadu zelených látek, jako je pšenice trávy, ječmen tráva, chlorella, sójové klíčky, tráva vojtěška a spirulina. 3-pol. Podání obsahuje nejméně 300 mg každého z nich. Obsahuje také 60 mg kořene echinacea, osiva mléka, kořene sladkého dříví a kořenu astragalus. To jsou všechny bylinné výtažky.

Varování

Uvědomte si, že přípravek Greens Plus je výživový doplněk. Tyto produkty nejsou regulovány správou potravin a léčiv pro bezpečnost nebo účinnost. Konzultujte s lékařem před přidáním přípravku Greens Plus do vaší stravy.