Zábavné aktivity pro mládež v bostonu

Historie, kultura a výtvarné umění mohou být to, co vás přitahuje k Bostonu, ale v dospívání mluvit, to znamená, že se stává zběsilý, rozrušený a nudný. Je možné zaznamenat skóre v zábavné škále, ačkoli když se soustřeďujete na mimořádné dobrodružství, využijte technologie a vyhněte se Freedom Trail. Přidejte do itineráře úžasné jídlo a váš dospívající může dokonce odpustit, že jste recitoval poetickou odev do polní noci Paula Revereho.

Prohlídky s Twist

Nabíjejte smartphony, sklouzněte na tenisky a vydejte se na startovní bod Boston Commons pro vlastní výzvu “Amazing Race”. Stejně jako oceněná televizní show, budete mít hádanky, které vyřešíte, získáte body a získáte zvláštní příběhy přes místa, která pravděpodobně nebudete vidět na běžném turné s průvodcem. Hra z hry Urban Adventure Quest můžete hrát s oblíbeným elektronickým zařízením teenagera, které má mobilní službu, a trvá to déle než dvě hodiny. Pro ty, kteří dávají přednost méně energickému úvodu do města, obrovské obojživelné vozy Boston Duck Tours nabízejí místa, rozhovory s průvodcem a bezbožnou jízdu přímo do řeky Charles, aby zabavili zábavnou jízdu.

Přeplněná doprava

Vynechejte taxikářské hodnosti, řekněte “ne” hotelovým kyvadlům a zapůsobíte na svého dospívajícího cestujícího přímo na vodní taxi pro velký vstup do města z letiště Logan v Bostonu. Cesta přes Boston Harbor trvá méně než 10 minut a panoramatický výhled nastaví tón pro vzrušující návštěvu. Pokud přijedete do města autem nebo vlakem, můžete stále využívat námořní dopravu. Více než tucet vodních taxíků stojí na nábřeží města, takže je výhodné se dostat z jedné turistické atrakce na druhou po moři. Pro krátké výlety může být jízdné více než pravidelné taxi nebo autobusy, ale kompromis vyhnout se provozu v Bostonu a poskytnout svým dospívajícím neobvyklý zážitek je neocenitelný.

Obrazovky: malé a velké

Když jsou vaše dospívající přilepená na obrazovkách svých mobilních zařízení, je lákavé trvat na tom, že odpojují zásuvky a těší se. Nebo se můžete přizpůsobit. Nebojte se, je tu nějaká aplikace. Soubory ke stažení, jako je Boston Offline Map Travel Guide, Boston City Guide pro Lonely Planet a aplikace, které zobrazují detaily o metru, autobusu a vlaku pro dopravní úřad Massachusetts Bay. Teenageři se mohou stát navigačními ninjami vaší cesty. Existuje dokonce i aplikace pro prohlídku muzea vědy, ale největší teen hity na této destinaci bývají velké obrazovky IMAX filmy a houpací hudba a laserové světlo ukazuje v Planetárium.

Vítězství v hnutích

Adekvátní příběhy dospívajících jsou legendární a Bostonova jídelní scéna nabízí odrůdu, aby uspokojila jak vybíravé, tak plodné jedy. Od desítek prodejců jídel v turistické síni Faneuil Hall a oblasti Quincy Market až po významné restaurace restaurací Legal Sea Foods, jídelní hostiny navštěvují návštěvníky města. Zjistěte svůj dospívající pohled na prohlídku Starého severního kostela a domu Pavla Revereho s těstovinovou večeří v Malé Itálii, která je součástí stejné čtvrti North End, kde se nacházejí historická místa. Vychutnejte si víc autentické chuti města, když uděláte v Čínské čtvrti jasnou sumu, brunch v Back Bay a dokončete ve Fenwayu lehké jídlo v jednom z hostin a delisu, kde studenti univerzit vyjíždějí.