Vyčerpává vám rychleji ruce?

Proveďte správnou průběžnou formu, abyste se dostali do další soutěže. Možná si myslíte, že správná forma se zabývá pouze spodním tělem, ale jak pumpujete ruce přímo ovlivňuje váš výkon stejně. Trénujte své zbraně a pumpujte rychleji, abyste přímo ovlivnili vývoj rychlosti jízdy.

Role zbraní

Ramena udržují trup z otáčení mimo kontrolu během vašeho běhu. To znamená, že můžete zaostřit optimální přenos energie přes boky. Čerpání ramen pomáhá urychlit a dosáhnout maximální rychlosti.

Zaměřte rameno

Zatímco při běhu musíte věnovat pozornost chodidlům a mechanikám spodního těla, měli byste se také přihlásit s námahou. Ohněte si lokty a pumpujte je dopředu dozadu, se zvláštním důrazem na to, aby se zadní část vozu vrátila tak, aby se ramena uklidnila. Úhel předního ramena by měl být asi 60 až 90 stupňů, doporučuje trenér a trenér Patrick Beth, zatímco zadní rameno by mělo být pod úhlem 90 až 120 stupňů. Uvolněné ruce znamenají volné ruce, které mohou rychle čerpat. Když děláte pěsti, napětí se pohybuje až po paži, takže je rychlé čerpadlo téměř nemožné.

Obyčejné chyby

Pokud vaše pumpa pohání ruce přes přední část vašeho těla, budete skutečně bránit své rychlosti. Ramena, která protínají středovou čáru těla, znamenají i to, že boky se také otáčejí, což zbytečně snižuje energii a zrychluje vás brzy. Možná budete muset během tréninku soustředit extra tvrdě, abyste udrželi zbraně z tohoto přechodového hnutí, ale výplata v závodech bude stát za to.

Trénink pro správnou formu ramene

Čím více cvičíte správnou ramenní formu, tím přirozenější bude silné rameno čerpadla. Procvičte si ruce tam a zpět, jak vyvažujete na kouli nohou, abyste simulovali sprintu. Udělejte to před zrcadlem, abyste sledovali formulář a potvrdili, že vaše ruce jsou uvolněné, ramena jsou dolů a paže nejsou přes středovou čáru. Sledujte úhel svých paží, zaměřený na co možná nejbližší 90 stupňů. Čerpadlo pro 30sekundové intervaly s různými úrovněmi intenzity. Simulujte čerpadlo s pomalým tempem, rychlé čerpadlo a čerpadlo pro zrychlení pro dva nebo více setů, které mezi nimi leží přibližně 30 sekund.