Volné plány cvičení v posilovně

Nalezení správného cvičebního plánu pro tělocvičnu může mít velký vliv na vaše zdraví a motivaci. Když máte plán na cvičení, neztrácíte čas, až se dostanete do posilovny. Vědět přesně, co musíte udělat a zaměřit se na tréninku zajišťuje, že jste bít všechny své svaly a dělat pokroky v dosažení svých cílů fitness.

Součásti cvičebních plánů

Centra pro kontrolu a prevenci nemocí doporučují, aby dospělí získali rovnováhu mezi kardio a silovým tréninkem pro dosažení optimálního zdraví. Při hledání volných plánů výcviku se ujistěte, že poskytují některé z obou. Kardio cvičení zahrnuje běh, plavání, jízdu na kole a lezení po schodech, mimo jiné. Silové tréninkové cvičení lze provádět s váhami, jako jsou bicepsové kadeře a ramenní lisy, nebo mohou být doplněny vaší tělesnou hmotností, jako jsou vytahování, kliky a tricepky.

Kde hledat

Web slouží jako nejlepší zdroj pro vyhledání plánů cvičení v posilovně. Mnoho certifikovaných osobních trenérů zveřejňuje své návrhy na svých osobních blogy. Navíc časopisy o zdraví a fitness nabízí různé tréninkové plány pro všechny fitness úrovně a dokonce poskytují tipy a rady pro vaše tréninkové cesty. Profesionální fitness sdružení také poskytují cvičení rutiny a cvičení, jak dělat různé tréninky.