Snadné 45 minutové cvičení, které ztratily centimetry z pasu rychle

Máte-li nad vaší střední sekcí nadbytek tělesného tuku, nejste sami. Podle nedávných studií Centra pro kontrolu a prevenci nemocí přibližně 34 procent dospělých Američanů ve věku 20 let a starších trpí nadváhou. Tento trend však můžete bojovat zavedením konzistentního aerobního cvičebního a silového tréninku v délce 45 minut denně, což dělá 30 minut kardio cvičení, po kterém následuje 15 minut silového tréninku.

Pokud jste začátečník na práci, začněte pomalu s aerobním cvičením, které jste schopni dělat, například chůzi. Začněte chodit každý den po dobu 30 minut mírným tempem. Během fyzického pokroku zvětšete čas a intenzitu chůze, dokud nebudete moci pokračovat rychlým tempem po dobu 30 minut. Jakmile dosáhnete této úrovně fitness, začleňte intervaly běhu do aerobní chůze, až budete moci jogovat po většinu svého 30-minutového aerobního tréninku.

Běh spaluje ještě více kalorií než chůze nebo jogging, takže tento aerobní cvičení spálí tuky kolem celého těla rychleji. Pokud nejste schopni učinit 30 minut běhu, jogujte po částech vašeho půlhodinového aerobního tréninku, který nelze spustit. Snažte se během tréninku prodloužit svůj pracovní čas v intervalech každý týden. Pokud například můžete během týdne jedna, ve druhém týdnu, běžet pouze pět minut, zkuste běžet po dobu šesti minut a jogujte dalších 24 minut. Každý týden prodlužte svůj provozní čas, dokud nakonec nebudete pokračovat po 30 minutách.

Bicyklování je prospěšné aerobní cvičení, které vám pomůže spálit kalorie. Budete si chtít použít ležérní nebo stacionární kolo pro aerobní cvičení, nebo použít kolo a hlavu venku. Používáte-li jízdní kolo, zkuste na kole v kopcovitém terénu vypálit ještě více kalorií. Nicméně, mnoho stacionární a ležérní kola mají programy napodobovat kopce během cvičení.

Pár aerobních tréninkových tréninkových tréninkových tréninkových přípravků s cílem vytvořit si svaly v břiše. Po 30 minutách aerobní aktivity věnujte více než 15 minut prachům, římským nohám a váženým bočním obloukům. Provádějte tradiční drtí na lavici nebo cvičební podložce a poté proveďte zpětné drcení tím, že necháte své torzo imobilně na podlaze a přivedete ohnuté kolena k hrudi. Přejděte na římské nožní vleky, ve kterých držíte své tělo na předloktí a loktech v římské židli a přineste kolena k hrudi. Dokončete tréninkový tréninkový trénink břicha s váženými bočními ohyby, ve kterých držíte v každé ruce činku a ohněte zleva doprava. Proveďte tři sady 15 opakování každé cvičení na břišní sílu, každý den, kdy provádíte aerobní cvičení.

Walk-Jog

Běh

Jízda na kole

Trénink břišní síly