Rychlé cvičení na břišní tuk za pouhý týden

Zapomeňte na snížení spotů, ke snížení nadbytečného tuku z vašeho středního úseku, musíte ztratit celkový tělesný tuk. Chcete-li to udělat, odborníci obecně doporučují jíst zdravou výživu a zavázat se k týdenní cvičení, které zahrnuje nejméně 30 minut středního kardio ve většině dnů a silový trénink ve dvou dnech. Mírným nastavením cvičení můžete optimalizovat svůj úbytek hmotnosti a začít snižovat břišní tuk za jeden týden.

Zvyšte intenzitu kardio

Interní trénink s vysokou intenzitou vyžaduje, aby vaše tělo pracovala lépe, abyste vypálili více kalorií a urychlili výsledky ztráty hmotnosti. Podle výzkumných poznatků publikovaných v “Lékařství a věda ve sportu a cvičení” tato cvičební technika účinně snižuje břišní tuk. Zapojte alespoň jednu nebo dvě návštěvy HIIT do své týdenní kardiologické rutiny. Ať už jdete jogging, jízda na kole nebo použijete veslování nebo eliptický stroj, důsledně střídáte mezi jedním minutovým intenzivním tempem a dvouminutovým mírným tempem zotavení.

Must-Do Circuit Training

Okružní trénink na nejméně dvou nedůsledných dnech vám umožňuje vychutnat jak kardiovaskulární, tak posilující výhody. Během tohoto druhu výcviku se rychle dostanete z jednoho cvičení s posilováním na druhý s minimálním odpočinkem mezi sady. V ideálním případě zaměřte své velké svalové skupiny na optimální svalovou stimulaci a spálení kalorií. Například proveďte jednu sadu lavicových lisů a následně jednu sadu bicích prasklin. Pokračujte v sadě squatů, cvičení prkna a sadu kol. Pokud je to žádoucí, začleňte do své rutiny kardio cvičení. Cyklujte cviky až třikrát.

Zahrnujte břišní cvičení

Pouze cvičení v břiše nebude mít dostatečný účinek na snížení břišního tuku. Nicméně to neznamená, že byste neměli dělat tyto cviky, protože stále posilují a tónují svaly pod tukem, pomáhají předcházet zranění, ulehčují bolesti dolní části zad a zlepšují váš postoj a atletický výkon. Cvičení, jako jsou křoviny na stabilizační kouli, kopyta na bicykli, obrácené křoviny a zvedání kolena v kapitánské židli, jsou snadno začleněny do rutiny tréninkových sil.

Sledujte, co jíte

Helpguide.org doporučuje ztrátu maximálně dvou liber za týden. Vzhledem k tomu, že jedna libra tuku má 3 500 kalorií, musíte pro tento účel vytvořit týdenní schodek o množství 7 000 kalorií. Kromě cvičení může být k tomu dosaženo snížení kalorií z jídla. Jíst menší porce a vyměňovat si vysoce kalorické občerstvení, jako jsou čipy, bonbóny a sušenky, pro nízkokalorické občerstvení, jako jsou vegetariáni a ovoce, vám mohou ušetřit spousty kalorií, což může omezit cukr, sůl, trans a nasycené Tuky.