Nejrychlejší způsob, jak zhubnout za 2 týdny

Za dva týdny se objeví velká událost, na kterou chcete vypadat skvěle. Bohužel, nejste úplně “tam”. Není snadný způsob, jak zhubnout, a věci, které jste dělali, vedly k nárůstu hmotnosti nebo k žádnému výsledku. Ztráta hmotnosti se skládá z jednoho jednoduchého faktu: Vytvořte kalorický deficit. Kilo tuku je tvořeno 3500 kalorií. Zdravá ztráta hmotnosti je jedna až dvě libry týdně nebo kalorický deficit 3 500 až 7 000 kalorií týdně. To je kalorická ztráta 500 až 1000 za den.

Nastavte cíl. Nastavením realistického cíle bude jednodušší zůstat soustředěný a na cestě v příštích dvou týdnech. Čtyři libry za dva týdny budou mít spoustu disciplíny a odhodlání, ale je to dosažitelný cíl – na rozdíl od 15 liber.

Zjistěte svůj TDEE. Celkové denní výdaje na energii představují množství kalorií, které denně vypalujete. Vytvořte kalorický deficit z této hodnoty. Chcete-li zjistit toto číslo, musíte nejprve vypočítat základní bazální metabolickou rychlost nebo BMR, rychlost, při které vaše tělo přirozeně spaluje kalorie., Formula pro muže je 66 + (13,7 x hmotnost v kg) + (5 x výška v cm) – (6,8 X věk), vzorec pro ženy je 655 + (9,6 X váha v kg) + (1,8 X výška v cm) – (4,7 X věku), Chcete-li získat TDEE, vynásobte koeficientem aktivity. Pro sedavé osoby, s malým až žádným cvičením, je 1,2, lehce aktivní, cvičení jeden až tři dny, 1,375, mírně aktivní, cvičení šest nebo sedm dní v týdnu, 1,55, velmi aktivní, cvičení každý den a někdy dvakrát denně, 1,725 .

Začněte sledovat. Musíte každý den držet přidělených kalorií, abyste dosáhli svého cíle za dva týdny. Napište vše, co jíte každý den, a to i malé “chutě”, které se skutečně daří.

Jíst častěji. Konzumace pět nebo šesti malých jídel denně pomáhá udržet chuť k jídlu pod kontrolou a zabránit jakémukoli záchvatu při jídle. Začněte svůj den se snídaní, středně ranním občerstvením, obědem, polednem a večeří. Měli byste jíst něco zdravého každé tři hodiny.

Pít více vody. Dehydratace může ve skutečnosti způsobit, že vaše tělo zadržuje vodu, což vám dává nafoukaný vzhled. Pití vody před jídlem pomáhá snížit hlad, a podle výzkumu na Virginia Tech, může také zvýšit váš metabolismus na krátkou dobu.

Pohybuj se. Začněte být více aktivní spalovat více kalorií. Americká vysoká škola sportovní medicíny doporučuje, aby zdravý dospělý měl nejméně 90 minut kardio aktivity týdně.