Jak se vejce nakoupily do zdravé výživy?

Pokud si myslíte, že zdravá výživa nemůže obsahovat sušenky, máte další přemýšlení. Brownies nemusí být ideálním zdravým jídlem, ale mají několik překvapivých přínosů pro zdraví. Navíc jednoduché nahrazení receptů může snížit množství tuku a kalorií, takže váš dezert je poněkud méně hříšný. Konečně, existuje psychologický přínos k jídlu potravin, které toužíte, což vám může skutečně pomoci udržet si vaši dietu. Přineste sušenky.

Výhody čokolády

Čokoláda obsahuje antioxidační látky známé jako flavanoly, které mohou zlepšit schopnost vašeho těla bojovat proti nemocem a stárnutí. Z přehledu z roku 2006, který publikovali vědci Harvardské univerzity v publikaci “Výživa a metabolismus”, se zdá, že tyto flavonoly mohou mít ještě větší přínos, zdá se, že snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění, krevního tlaku a cholesterolu. Studie, publikovaná v časopise American Journal of Clinical Nutrition v roce 2008, zjistila, že jíst horkou čokoládu a kakao může skutečně snížit krevní tlak. Přidání tuku a cukru má však tendenci působit proti těmto zdravotním účinkům.

Výhody rozptýlení

“Můžete to mít všechno – prostě ne všechno v jeden den,” uvedla odborka na výživu Tufts Susan Roberts v MSNBC v roce 2009. Když se snažíte zhubnout, hlásí MSNBC, dieta, která vás zbaví všech spokojených potravin, by vás mohla připravit Za poruchu. Místo toho někteří odborníci na výživu doporučí, aby si dovolili malé “podvody”. Jíst malý cukroví může omezit vaše chuť bez foukání vaší stravy. Jen si ujistěte, že omezíte občerstvení na 100 nebo 200 kalorií a držte se většinou zdravých dezertů, jako je ovoce a jogurt.

Rizika související s Brownie

Čokoláda může být mírně zdravá, ale sušenky nejsou tak dobré, jsou plné kalorií, cukru a tuku. Jediná kavárna může obsahovat více než 400 kalorií a neuvěřitelných 20 gramů tuku, ale poskytuje jen málo živin. Výsledek: Přestože tato šunka poskytuje pětinu denních kalorií pro běžnou stravu o hmotnosti 2 000 kalorií, stále se můžete cítit hladovějící.

Náhrady receptů

Nejjednodušší způsob, jak se vyhnout nezdravým aspektům sušených odstínů, je odstranit je tak, že si upravíte svůj make-up s lepšími přísadami. “Dobré ráno Amerika” vydala recept na pečivo, který neobsahuje žádné přidané máslo nebo olej, místo toho pomocí hedvábného tofu poskytovat krémovou, vlhkou strukturu. Můžete také použít olej z jablečného nebo dýňového pyré. Použití vysoce kvalitní tmavé čokolády může také pomoci zlepšit kvalitu vašeho dezertu.

Řešení

Koneckonců, nemůžete jíst celý den a zůstat zdravý. Nicméně pečení zdravějších bonbónů – a jejich konzumace s mírou – je bezpečným způsobem, jak udržet zdravý rozum při současném zachování stravy. Susan Roberts doporučuje přilnout k ovoce na weeknights, pak si dovolit si bohatý dezert jako víkend léčby. Bobule mají téměř tolik antioxidačních přínosů jako tmavá čokoláda a jsou mnohem zdravější možností. Díky tomu, že většinu času provádíte inteligentní volby, můžete ve své zdravé stravě skutečně zapadat do brownies.