Jak mám grilovat losos na georgi přední gril?

George Foreman grily jsou známé, že vaří chutné, zdravé jídlo v krátkém čase. Exkluzivní design grilu George Foreman pomáhá snižovat obsah tuku a nelepivé grilovací desky brání potřebě masla nebo spreje na vaření, které mohou přinést kalorie, sodík a tuky na jedno jídlo. Grily George Foreman přicházejí v různých velikostech pro vnitřní i venkovní použití a jsou schopny vařit hovězí maso, drůbež, zeleninu, mořské plody a mnoho dalšího.

Vyberte si filé z lososa nebo steak, který má tloušťku od 1/2 palce do 1 palce. Sezona a / nebo marinovat losos filet nebo steak podle potřeby. Předehřejte gril na střed a losos položte na gril. Nechte ho vařit po dobu dvou až tří minut na tloušťku 1/2 palce.

Zkoušejte to, zda neuplynete vidličkou do okraje šroubu. Pokud se okraj lososa odlehčí, pak je losos hotový. Pokud se okraj neochvěje snadno, vařte jednu nebo dvě minuty.

Proveďte lososové omáčky na jiné jídlo. Ve velké misce můžete bičovat jednu růžovou losos s dvěma vejci. Dobře promíchejte 1/4 šálku mouky, jednu středně rozmělněnou cibuli a špetku soli a pepře. Forma asi 2 lžíce. Směsi do směsi a zopakujte další tři. Předehřejte gril na střed a umístěte lososovité pečivo na grilu. Vařte, dokud nebude každá strana zašnělá, asi tři až čtyři minuty.