Glukomanan ke zhubnutí

Glucomannan je vláknový doplněk odvozený od konjakových rostlin. Používá se u některých druhů nudlí a je k dispozici také jako nadměrná náhrada za hubnutí. Glukomannan může být užíván jako kapsle nebo smíšený s jídlem a nápoji. Vždy se poraďte se svým lékařem dříve, než začnete s jakýmkoli novým doplňkem.

Kolik Glucomannan ztrácí váhu

Glukomannan kapsle a prášky jsou k dispozici v jednorázových dávkách i ve volném prášku. Denní celkové dávky 3 až 4 g glukomananu, užívané postupně během dne před jídlem, jsou účinné při úbytku hmotnosti.

Glucomannan kapsle pro hubnutí

Vláknina vytváří pocity plnosti, což usnadňuje konzumaci méně jídla a méně kalorií. Americká dietaryová asociace doporučuje 25g vlákniny denně pro ženy a 38g pro muže do 50 let a 21g a 30g po 50. věku. Glucomannan je snadný způsob, jak zvýšit denní příjem vlákniny a pomáhat při hubnutí.

Glucomannan prášek pro hubnutí

Glukomannan nemá chuť ani vůni. Proto může být přidána do jakéhokoliv jídla nebo nápoje, a to buď vyprázdněním kapslí nebo mícháním v nějakém prášku. Zjemní obsah bez přidání chuti. Při nákupu prášku vyvarujte se značkám, které obsahují přísady. Podívejte se na čistý glukomanan pro nejlepší výsledky.

Proces

Glucomannan dodává ve stravě extra vlákninu. Zesiluje se, když je smícháno s pevnými látkami nebo kapalinami. Při užívání glukomananu je důležité pít hodně vody. Glukomannan kapsle by měly být užívány s vodou hodinu před jídlem. To poskytne kapslům čas, aby se rozpustili, absorbovaly vodu a vázaly se na kapalinu, čímž vznikl plnicí gel.

Glukomannan jako možnost ztráty hmotnosti

Glukomannan může způsobit některé břicha nežádoucí účinky, ale je bezpečné vzít jako doplněk ke ztrátě hmotnosti. Je to přírodní produkt bez stimulantů. Pomáhá snížit hladinu cholesterolu a pomáhá regulovat glukózu. Je to rozpustná vláknina, což znamená, že je vyloučeno tělem spíše než skladováním. Pomáhá pravidelně. Dávky lze upravit podle individuální tolerance. Pomalu začněte a postupně zvyšujte, pokud je to požadováno. Neužívejte více než maximální doporučené dávkování. Během užívání glukomananu pijte vždy dostatek vody.