Fitness trampolína pro obézní lidi

Fitness trampolíny jsou způsob, jak se dostat do tvaru a bavit se, když to děláte. Některé trampolíny jsou určeny speciálně pro fitness, jsou obvykle malé a kruhovité. Každá trampolína však může být použita k tomu, aby se stala fit. Zvažte, kolik místa budete muset ušetřit a zda někdo jiný ve vaší rodině bude používat trampolínu při zvažování, jaký druh nákupu. Před zahájením diskutujte o plánech cvičení u svého poskytovatele zdravotní péče.

Cvičení může být velkou součástí hledání úspěchu při hubnutí. Pokud jste obézní, což znamená, že váš index tělesné hmotnosti je vyšší než 30, pokuste se získat nejméně 150 minut každý týden mírně intenzivní cvičení. Chcete-li dosáhnout lepších výsledků, může být zapotřebí 250 až 300 minut práce týdně. Použití fitness trampolíny je jedním ze způsobů, jak přidat cvičení do svého životního stylu.

Fitness trampolíny je možné zakoupit online nebo v některých obchodech. Vždy si ověřte hmotnostní limit na trampolíny při nákupu a kupte si trampolínu, která se může ubytovat více než vážíte, abyste byli na bezpečném místě. Malé trampolíny 36-40 “obecně mají hmotnostní limit 200-300 liber. Některé větší 14-16 ‘trampolíny mohou mít až 350 liber. Trampolíny s vyššími hmotnostními limity mohou být extrémně těžké najít, pokud vůbec existují. Kruhové trampolíny mohou být použity v interiéru, pokud je to žádoucí, zatímco větší modely musí být nastaveny venku.Také zvážit příslušenství při nákupu trampolíny.Můžete chtít zvážit koupě záchranné sítě jít kolem trampolíny, pokud je velký a vyšší od země Aby se zabránilo odrazení, zejména pokud děti budou také používat trampolínu, nebo tam je tvrdý povrch pod. Pokud máte děti nebo domácí zvířata, můžete také koupit bezpečnostní hranici pro dno trampolíny, Dostat se pod trampolínu, když ji používáte.

Při zahájení rutiny tréninku začněte pomalu a sestavujte své cíle, abyste se vyhnuli zranění. Můžete si na fitness trampolíně jednoduše vyskočit, nebo můžete použít strukturovanější rutinu, například ve fitness trampolínu. Některé tělocvičny dokonce mají kurzy, které vás naučí základy práce na trampolíně.

Vždy je dobrý nápad dostat souhlas od svého lékaře předtím, než začnete pracovat, ale to je zvláště důležité pro ty, kteří jsou obézní nebo morbidně obézní, protože tyto populace jsou více vystaveny riziku vážných zdravotních stavů, jako je vysoký krevní tlak nebo cukrovka. Váš lékař vám také poskytne konkrétní doporučení, jak často a jak dlouho byste měli pracovat.

Cvičení a obezita

Koupit fitness trampolínu

Začněte pracovat na své trampolíně

Kontaktujte svého lékaře