Domácí nápoje pro zvýšení přírodní energie

Namísto toho, že se rozplýtáte na nezdravé komerční energetické nápoje, zvažte přírodní alternativy. Zatímco byste mohli být v pokušení oslovit energetické nápoje jako odpolední pick-me-up, mohou být baleny s cukrem a umělým zbarvením. Můžete snadno udělat levné, zdravé a chutné přírodní energetické zesilovače doma, ať už toužíte po nějakém kofeinu nebo vitaminem.

Výkonný zelený čaj z granátového jablka

Zelený čaj dodává přirozenou podporu kofeinu, ale přídavky šťávy z granátového jablka a chia semen oba zabalují antioxidanty a živiny, které budou také otáčet motory těla. Vejce zelený čajový sáček v hrnci s horkou vodou. Poté, co to nechá strmý, vyjměte čajový sáček a promíchejte nějaký koncentrát z granátového jablka. Oslaďte medem a přidejte chia semena. Nechte nápoj vychladnout před nalitím do šálku s ledem.

Dobrá zelená šťáva

Místo toho, aby ráno dosáhla kávu, může jako zdravá alternativa stačit zelená šťáva. Podle Judity Wignallové, autorky “Going Raw”, zelená šťáva obsahuje spoustu listnaté dobroty s chlorofylem, který pomáhá okysličovat vaši krev, čímž se váš mozek zrychlí a zvýší se energie. Použijte odšťavňovač k lisování některé okurky, celeru, kala, špenátu, petrželky a citronu. Pro jemnou úpravu doplňte malý zázvor. Nalijte do vysokého skla s ledem a obloha s plátkem okurek. Poté, co jste pil tuto přípravu, zjistíte, že jste se bdělí a jste připraveni na den.

Zvedání banánů

Banana chvění je ideální pro post-cvičení podporu. Dietní a atletická trenérka Dana Whiteová podle názoru mléka a jogurtu ve vašem těle poskytuje tělu bílkoviny a sacharidy, které vám pomohou odrazit z tvrdého tréninku. Banány jsou také nabité draslíkem a hořčíkem, takže doplňují elektrolyty a zlepšují funkci svalů. Udělejte tento chutný chvění tím, že do mixéru vložte banán, nízkotučné jogurt, mléko, vanilkový extrakt a kostky ledu. Blend dobře a užívejte si.

Hydrating Lemon-Limeade

Nápoje s vysokým obsahem elektrolytů pomáhají hydratovat vaše tělo a obnovit energii před cvičením nebo po něm, podle metabolické poruchy a osobního tréninku specialisty Lisy Lynnové. Začnete s vodou jako základ, chcete-li očistit vaši vodu doma, jednoduše vařte vodu v rychlovarné konvici a nechte ji vychladnout. Poté přidáme citronovou a limetkovou šťávu pro doplnění elektrolytu. Smíchejte trochu cukru, kokosového mléka nebo medu, abyste si osladila. Vložte do nápoje pár klínů z citronu nebo vápna a vezměte si to s sebou v cestovním hrnečku pro rychlé vyzvednutí.