Dávkování dgl sladkého dřívě

Glycyrrhiza je účinná složka lékořice, druh byliny používaný v léčivých prostředcích a potravinách. Bohužel, glycyrrhiza může způsobit závažné vedlejší účinky, včetně hormonálních problémů, infarktu a těhotenských komplikací. Aby se předešlo takovým nežádoucím účinkům, výrobci lékořice odstranili glycyrrhizin z této bylinné léčby, aby vytvořili látku nazvanou deglycyrrhizinated nebo DGL sladovnice. Přestože výzkumníci potřebují provést dodatečné klinické testy u lidí, DGL lékořice by mohlo pomoci zmírnit příznaky spojené s infekcí horních cest dýchacích, ekzémy, peptické vředy a vředy v žilách.

Různé faktory mohou určit, kolik léků DGL byste měli užívat, například váhu, věk a zdravotní stav. Jedinou osobou, která vám může říct, kolik DGL sladkého dříví je vhodné pro léčbu vašeho zdravotního stavu, je lékař, který je seznámen s vaší anamnézou. Dříve než začnete užívat lékořice DGL, požádejte svého lékaře o dávkování.

Léčba s lišejníkem DGL může pomoci snížit žaludeční nepohodlí spojené s peptickým vředem. Doporučená dávka glukózy DGL pro osoby se žaludečními vředy je žvýkat mezi 200 a 300 miligramy až třikrát denně, podle University of Michigan Health System. V závislosti na závažnosti vašeho stavu by lékař mohl doporučit žvýkání 300 až 400 miligramů extraktu sladovodního cukru DGL třikrát denně. Případně můžete užívat 0,4 až 1,6 gramu extraktu sladovodu DGL třikrát denně. Obvykle se lišejník DGL užívá přibližně 20 minut před jídlem a před spaním.

Pokud trpíte bolestivými vředy v oblasti rakoviny, můžete po léčbě sdružitkovým lékem DGL najít úlevu. K léčbě vředů v žaludku umyjte ústa po dobu tří minut směsí 200 miligramů prášku DGL sladkého dřívě a 200 mililitrů teplé vody. Po promytí plivněte směs do dřezu. Tuto ústní výplach můžete provádět až čtyřikrát denně.

Navzdory svým možným přínosům pro zdraví, léčba s džemem DGL není doporučována všem. Nepoužívejte přípravek, pokud jste těhotná nebo kojíte. Kromě toho nepoužívejte glukózu DGL, jestliže máte diabetes, vysoký krevní tlak, srdeční selhání, retenci tekutin nebo jaterní, ledvinové nebo srdeční onemocnění v anamnéze. Před užíváním jakéhokoli nového doplňku vždy poraďte se svým lékařem.

Dodatečné upozornění

Pro vředy

Pro poškození Canker

Kontraindikace