Cvičení pro štíhlejší ruce

Chabé zbraně jsou více estetickým problémem než zdravotním rizikem. Tuk v odlehlých oblastech, jako jsou paže, je podkožní, což znamená, že je pod kůží a mimo životně důležité orgány. Cílem odstranění tohoto tuku je podporovat hubnutí v celém těle jako celek, zatímco tónujete ruce. To vám poskytne štíhlejší vzhled a pomůže vám získat si sebevědomí.

Kardiovaskulární trénink je stěžejní, pokud jde o to, aby se vaše paže chudá. Když děláte kardio cvičení, musíte pracovat na 75 až 80% své maximální tepové frekvence, abyste spálili tuk v celém těle včetně vašich paží. Všechny formy kardiologie způsobí ztrátu hmotnosti, ale některé formy konkrétně zahrnují vaše zbraně, které pomáhají zlepšit jejich tón. Vyberte si eliptický výcvik, plavání, veslování, kickbox nebo lano skákání pro nejlepší výsledky. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, proveďte každý týden 150 až 300 minut středně intenzivní aerobní aktivity.

Hlavními svaly v pažích jsou triceps a biceps. Triceps sedí na zadní straně ramen a biceps je v přední části. Pokud jde o posilovací cvičení, je vaším cílem pracovat s oběma těmito svaly. To dává vašim zbraním větší definici a také budování svalů. Přidání svalů zvyšuje rychlost, při které vaše tělo spaluje kalorie, zatímco jste v klidu. S rychlejším odpočinkovým metabolizmem ztratíte zbrojový tuk ještě rychleji.

Cvičení musí zahrnovat rozšíření a flexi loktů. Koleno se prodlužuje, když narovnáte paži a funguje triceps. Ohyb probíhá, když snižujete úhel mezi předloktím a horní paží, a funguje to na bicepsu. Přítlačné lavice, dipsy a prodlužovací triceps pracují s tricepsem. Barbylové kadeře, chinupy a kladiva s kladivem pracují na bicepsu. Použití správné techniky je důležité pro dosažení pokroku v cvičení paže a přispívá k prevenci zranění. Nikdy se nespoléhejte na hybnou sílu s cvičením a ujistěte se, že používáte celou řadu pohybu a práce, dokud vaše svaly nemohou dělat ještě jednoho zástupce.

Ačkoli cvičení pomáhá vyklouznout zbabělé zbraně, musíte také vzít dietu v úvahu. Pokud budete i nadále jíst velké množství kalorií, porazíte své úsilí v tělocvičně. Nejlepší způsob, jak ztratit ramenní tuk nebo tuku kdekoli na vašem těle, je snížit vaše kalorie při cvičení. Tím zvýšíte svůj kalorický deficit a podpoříte rychlejší pokrok. Každodenní snížení o 500 kalorií způsobí, že ztratíte asi 1 kg týdně.

Kardio trénink

Cvičení tónování paží

Technika

O stravě