Byliny pro zvýšení krevního oběhu v pokožce hlavy

Zvýšená cirkulace do pokožky hlavy nejenže stimuluje růst vlasů, ale také může zmírnit bolesti hlavy a kožní onemocnění pokožky hlavy a také zlepšit paměť a duševní funkce. Stimulační byliny můžete aplikovat přímo na pokožku hlavy v bylinných mycích prostředcích nebo olejích nebo je konzumovat perorálně v léčivé infuzi. Poraďte se svým lékařem dříve, než začnete užívat nějaké bylinné léky.

Bazalka

Tato oblíbená bylina je součástí stimulující rodiny mincovníků a v letních měsících rostou bohatě. Bazil působí na oběhový systém stimulujícím, ale jemným způsobem a je omlazující pro mozek a pokožku hlavy. Vezměte bazální infuzi nebo šťávu s medem předtím, než provedete test, abyste vymazali vaši mysl a zvýšili paměťovou funkci. Použijte ji přímo na pokožku hlavy, abyste léčil infekce, doporučuje “Jóga z bylin”.

Sage a Rosemary

Rosemary a šalvěj jsou klasické bylinky se silnými výraznými vůněmi. Sage je ostrý. “Organická tělová péče recepty” doporučuje verbenon-chemotyp rozmarýn pro jeho příjemnou vůni citronu. Sage a rozmarýn vlasy opláchnutí podporuje růst vlasů zatímco pokrývá šedé vlasy. Podle “jógy bylin,” mudrc vyčistí emocionální poruchy a uklidňuje mysl.

Calamus Root

Podle “jógy bylin” je kořen kalamus klasickou rostlinou pro mozek a centrální nervový systém, protože zvyšuje oběh do pokožky hlavy a mozku. Ale neberte ji vnitřně. Aplikujte ji v pastu přímo na pokožku hlavy, abyste oživili celý nervový systém. Malá kalamusová kořenová pasta na vašem čele také zmírní bolesti hlavy. Calamus kořen je kontraindikován pro osoby s poruchami krvácení a je toxický při užívání interně.

Čínské byliny

Podle Ayurvedic medicíny, bhringaraj a gotu kola jsou nejlepší rostliny pro růst vlasů a duševní funkce. Aplikujte oleje přímo na pokožku hlavy, abyste podpořili silné, zdravé a lesklé vlasy. Bhringaraj uklidní neklidnou mysl a pomůže vám spát více zdravě, zatímco gotu kola také podporuje paměť a duševní funkce.

Brahmi

Brahmi je ayurvédská bylina, jejíž název znamená “to, co dává znalosti o nejvyšší realitě”, říká “Jóga z bylin.” Pijte brahmi čaj nebo jíst čerstvé brahmi listy, abyste obnovili mozkové buňky a rovnováhu a soustředění mysli. Brahmi může být těžké dostat ven z Indie. Takže pokud nemůžete najít, zvolte gotu kola jako o něco méně silnou náhradu.