Bylinné ošetření pro gangrénu

Gangréna je tkáňová nekróza nebo smrt tkáně v určité části vašeho těla. Národní centrum biotechnologických informací uvádí, že gangréna se rozvíjí, když je narušena průtok krve do určité části vašeho těla, často kvůli infekci, traumatickým poraněním nebo zdravotním problémům, jako je onemocnění cév, HIV nebo diabetes. Bylinkové ošetření pro gangrénu může pomoci snížit tkáňovou smrt a rozpad, ale vždy předtím, než budete pokračovat v této přirozené léčbě, vždy byste měli diskutovat o tématech s bylinami.

Podle MayoClinic.com, gangréna se obvykle vyskytuje ve vašich končetinách, včetně vašich končetin, nohou, rukou, prstů a prstů. Můžete také vyvinout gangrénu ve svalech a vnitřních orgánech. Gangréna může být spojena s bakteriální infekcí nebo může být způsobena omrzlinou. Pokud máte cukrovku, jste kuřák, zneužíváte alkohol nebo máte obecně špatný oběh, máte větší riziko vzniku gangrény. Správná výživa a zdravý životní styl mohou pomoci předejít vzniku gangrény nebo pomoci při regeneraci.

Existuje několik bylin, které mohou léčit Vaši gangrénu. Podle Phyllis A. Balche, výzkumníka výživy a autora přípravku “Nutriční léčení”, účinně zlepšuje oběh, zatímco jiné bylinné léky, jako je bromelain a kurkum, pomáhají snižovat otoky a záněty. Olivový list se často používá k boji proti infekcím. Jiné užitečné bylinky pro gangrénu zahrnují bayberry, kayenne, echinacea, ginkgo, goldenseal a červené pečetě. Bylinkové doplňky, jako je koenzym Q10 a esenciální mastné kyseliny, mohou být také přínosné.

Řezník je kořen, který byl předepsán lékařem, který pomáhá léčit gangrénu. Řezník, který zaznamenává Cancer Center Memorial Sloan-Kettering, pomáhá při léčbě mnoha onemocnění, včetně problémů s cirkulací, zácpy, hemoroidů, zánětů, křečí v nohách, lymfedému a křečových žil. Řezník je dobře známý svou schopností zlepšit oběh, snížit zánět a léčit syndrom karpálního tunelu, Menierovu chorobu, obezitu a tromboflebitidu. Řeznická koště je stálezelený keř, který roste v různých částech Evropy a Asie.

Zřízená gangréna je ošetřena operací k odstranění problematické tkáně. Gangréna je vážný zdravotní problém, který může vést k amputaci různých částí těla. Pokud se vaše gangréna nakazí bakteriemi, může se rychle šířit do vašich orgánů. V tomto případě, pokud je vaše gangréna ponechána neléčená, může to být fatální. Vždy se poraďte se svým lékařem o vhodných léčebných strategiích pro vaši gangrénu. Kvalifikovaný zdravotnický personál může zjistit, zda to, co bylině mohlo být užitečné pro váš stav.

Gangréna

Bylinné ošetření

Zvýrazněná bylina

Varování