Běží dělat telata větší?

Pokud máte štíhlé telata a začnete běhat, pravděpodobně vyvinete svaly, které zvětší telata. Na druhou stranu, pokud přenášíte extra tuky při zahájení kardiologického plánu, jako je například běh, mohou se vaše telata snížit. Běh je energická forma kardio, která se aktivuje a spoléhá na vaše glutety, čtyřkolek, hamstringy a telata, které vás pohnou dopředu. Jako takový běh je účinný kalorický hořák, běžící rychlostí 6 mph může spálit přibližně 405 kalorií za 30 minut, podle časopisu Fitness Magazine.

Nachází se na zadní straně dolních končetin pod koleny, telata jsou dvěma hlavami svalové skupiny skládající se z gastrocnemius a soleus. Gastrocnemius je větší ze dvou a tvoří vyklenutý tvar lýtka. Podrážka sedí hluboko v tele pod gastrocnemiusem.

Když pracujete společně, lýtkové svaly slouží k zvedání pata, když je noha rovná a ohnutá. Nedílnou součástí běžícího pohybu jsou telata, která iniciují cyklus nohy a vypínají a působí tak na ovládání, tak i na rychlost. Opakované zapojení telat tímto způsobem pomáhá budovat a rozvíjet svalovou skupinu.

Telata

V akci